Cursus ‘Toppers uit de Kunstgeschiedenis’ deel 2
Na het succes van Toppers uit de Kunstgeschiedenis vroegen de cursisten mij of ik een tweede serie met toppers kon maken. En dat kan!
Het was destijds best lastig om een keuze te maken voor de eerste serie Toppers en heb mij toen beperkt tot de periode tot aan de 17de eeuw. Een mooie gelegenheid dus om nu eens de latere Toppers (m/v) uit de kunstgeschiedenis te bespreken uit de 18de, 19de en 20ste eeuw.
Deze hybride cursus bestaat uit 9 colleges en is tegelijkertijd fysiek en online gegeven en kun je nu on demand vanaf de bank, vanuit de hangmat of gewoon een de keukentafel terugkijken! Bij je betalingsbevestiging ontvang je de details hoe dit te doen. Na aankoop heb je drie maanden de tijd om al het lesmateriaal en de extra’s in alle rust te bekijken.
Scroll helemaal naar beneden voor alle andere Toppers cursussen.
Cursus programma:
Les 1. Fragonard & Géricault
Les 2. Capability Brown & Stubbs
Les 3. Manet & Morisot
Les 4. Van Gogh & Matisse
Les 5. Maris & Mondriaan
Les 6. Lalique & Boccioni
Les 7. Calder & Appel
Les 8. Rothko & Warhol
Les 9. Koons & Van Lamsweerde
De eerder gegeven Toppers cursussen deel 1, 3, 4, 5 en 6, Vrouwelijke Toppers en Museale toppers zijn on demand beschikbaar. Thematische Toppers start in januari 2025.
-
Online Cursus Museale Toppers€ 175,00
-
Cursus Vrouwelijke Toppers uit de Kunstgeschiedenis€ 299,00
-
Toppers uit de Kunstgeschiedenis, dl 6€ 275,00
-
Online cursus Toppers uit de Kunstgeschiedenis, dl 5€ 275,00
-
Online cursus Toppers uit de Kunstgeschiedenis, dl 4€ 275,00
-
Online cursus Toppers uit de Kunstgeschiedenis dl 3€ 275,00
-
Online cursus ‘Toppers uit de Kunstgeschiedenis’, dl 1€ 275,00