SRC Culturele groepsreis ‘Antiek Griekenland‘
Vertrek 9 mei
‘Maak kennis met Griekenland en zijn rijke, unieke geschiedenis! Tijdens deze cultuurvakantie hoort u de verhalen over de prehistorische Myceense beschaving uit de Ilias van Homerus. Natuurlijk vertel ik u ook over de geboorte van de klassieke stadstaten, de Atheense democratie, het Griekse theater, de Olympische Spelen en het orakel van Apollo in Delphi! Alle goden en helden zullen in de vele verhalen de revue passeren.
Maar Griekenland biedt meer dan de mythes over helden, goden en wijsgeren. Tijdens uw bezoek aan het verlaten Mistras en aan de unieke, zwevende Meteorakloosters ontdekt u het Byzantijns-orthodoxe Griekenland. Hier bewondert u prachtige iconen, fresco’s, manuscripten en houtsnijwerk.
En al dit moois ligt in een onovertroffen natuurlijk decor en wordt begeleid door de hartverwarmende Griekse gastvrijheid! Deze onvergetelijke reis is een ideale combinatie van cultuur en natuur voor iedereen die in korte tijd “de Griekse mythe” wil ervaren. Gaat u mee op ontdekkingstocht?’
Boek deze reis hier via de site van SRC.
Wil je ter voorbereiding meer leren over de mythologie? Boek dan hier je cursus: